sobota, 10 października 2015

Freshlook Air Optix Gray- czyli soczewki z mocą :-)

Cześć!
Lubię nosić kolorowe soczewki -dzięki nim bez problemu można zmienić swój wygląd, a wierzcie mi- oczy zmieniają wiele. Kiedyś miałam różne kolory- od niebieskich, przez fiolet po brązowe :-) Bardzo lubię efekt jaki dają kolorowe soczewki, można swobodnie bawić się kolorami. 
Na studiach miałam dwie sytuacje, dość zabawne, związane z soczewkami kolorowymi. Pierwszą z nich była ta, kiedy założyłam zwykłe, przezroczyste soczewki- kolega myślał, że założyłam niebieskie, ponieważ przez cały rok akademicki miałam oczy brązowe i był przekonany, że to jest właśnie moja natura :-) Nie chciał mi uwierzyć. Druga sytuacja miała miejsce na lektoracie z angielskiego, jak wykładowca chciał mnie przepytać. Spojrzał w moje oczy (zajęcia w małych salach) i gdy zobaczył mój naturalny kolor oczu (niebieskie) zapytał czy dobrze się czuję i zrezygnował z przepytania :-) Zdążyłam ich przyzwyczaić do brązowych soczewek :-)


Jak widzicie na powyższych zdjęciach, mam na sobie soczewki w kolorze szarym. Dają bardzo naturalny efekt, a kolor nie jest tak oczywisty- zmienia się wraz z makijażem oka. Jedne kolory bardziej podkreślają szarość, inne niwelują, ale to normalne.
Soczewki Freshlook Air Optix Colors bardzo dobrze się noszą. Nie są tak miękkie jak bezbarwne soczewki korygujące wzrok, ale nie na tyle twarde, żeby bolały oczy. Noszę soczewki od rana do wieczora i przez cały ten czas czuję komfort. Do wyboru mamy aż 9 kolorów, a okres noszenia wynosi 1 miesiąc. Oczywiście moje soczewki mają moc, inaczej nie widzę sensu noszenia przeze mnie kolorowych soczewek- bo musiałabym mieć na nosie okulary.
Swoje soczewki mam ze strony domsoczewki.pl

https://www.domsoczewki.pl/zmieniajace-kolor-oczu/alcon-air-optix-colors-2695.html
Teraz najchętniej wypróbowałabym zielone, wyglądają przepięknie 

6 komentarzy:

 1. Dobrze wiedzieć.
  Poza tym piękny makijaż oczu;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem ten drugi makijaz lepeij podkreśla kolor oczu i całościowo nadaje takiej głębi spojrzeniu. Choć nr jeden też wygląda super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. drugi makijaż bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyglądają bardzo naturalnie. Moje oczy w zależności od pory roku są szaro-niebieskie (zima) lub własnie zielone (latem). Odpowiedni makijaż również świetnie podbija kolor.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładnie wyglądają oczy w tych soczewkach. Też lubię nosić kolorowe, można w ten sposób stworzyć niepowtarzalny makijaż :D

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...